Satiksmes organizācijas izmaiņas sakarā ar Dienvidu tilta izbūvi Rīgā

Sakarā ar Rīgas Dienvidu tilta tiešā pieslēguma pabeigšanu Ziepniekalna ielai, kas tālāk savienojas ar starptautiskajā transporta koridorā E67 ietilpstošo valsts galveno autoceļu A7 Rīga-Bauska-Lietuvas rob.(Grenctāle) un transporta plūsmu sadalījuma maiņu, tuvāko dienu laikā tiks pārkārtota satiksmes organizācija valsts autoceļu pieslēgumos jaunajam transporta mezglam.
Turpmāk tranzītam Bauskas virzienā netiks izmantots valsts vietējais autoceļš V1 Valdlauči-Rāmava, tāpēc tiks uzstādīti jauni virzienu rādītāji un analizējot aktuālo satiksmes situāciju, tiks mainīta tuvāko regulējamo krustojumu luksoforu darbība, lai nodrošinātu lielāku caurlaidspēju A7 maršruta ietvaros.
Lūdzam autovadītājus ar izpratni uztvert plānotās satiksmes organizācijas izmaiņas un apzināties to relatīvo efektu sastrēgumstundās, jo radikāli uzlabot esošā A7 autoceļa divjoslu ievada Rīgā caurlaidspēju nav iespējams.
….

Raksta fragments pārpublicēts no:
http://lvceli.lv/lat/par_lvc/pazinojumi_presei/2521-satiksmes-organizacijas-izmainas-sakara-ar-dienvidu-tilta-izbuvi-riga

Related posts:

  1. Pabeigta Dienvidu tilta trešās kārtas būvniecība
  2. Dienvidu tilta 2. kārta
  3. Lielpilsētas satiksmes organizēšana

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Ogļu termināls