Jaunais Mathcad Prime 1.0
Iznākusi jauna Mathcad versija - Mathcad Prime 1.0

Pēdējie nozīmīgākie Mathcad uzlabojumi bija līdz ar Mathcad 14.0 versijas publicēšanu 2007. gadā (Mathcad 15.0 var uzskatīt par 14. versijas kļūdu labojumu).
Ilgu laiku pasaulē valdīja uzskats, ka Mathcad programmas izstrādātāji – kompānija PTC, pievērš pārāk niecīgu uzmanību programmas uzlabošanā, turpretīm, izrādās, ka visu šo laiku tika gatavota jaunā programmas versija – Mathcad Prime 1.0.

Neskatoties uz to, ka pieredzejuši programmetāji atzīst par kļūdu esošas, lielas datorprogrammas jaunākās versijas pārprogrammēšanu no “nulles” – PTC to izdarīja ar Mathcad.

Jaunā Mathcad Prime 1.0 versija esot pilnīgi jauna programma, kura ar citām programmēšanas tehnoloģijām veidota kā esošā Mathcad klons – bet ne 15. versijas klons…! Kompānijas PTC pārstāvji publiski to atzīst un prognozē, ka tā tas būšot līdz pat Prime 3.0 verijas izstrādāšanai. Patreiz līdz ar Prime 1.0 iegādi, komplektā iekļauts arī Mathcad 15.0, ar kuru joprojām ieteicams pārbaudīt veiktos un izmantot Prime 1.0 vēl neiekļautos aprēķinus. Nozīmīgākais vizuālais (interfeisa) jaunums ir no Ms Office aizgūtā rīkjosla un uzlabotais ikonu izskats.
Papildus informācija:

No related posts.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Ogļu termināls