News

(Latviešu) Eko skolas gada tēma “Transports” Ceļuprojektā

Eko skolas gada tēma “Transports”. Tomēr transports nevar pilnvērtīgi veikt savas funkcijas, ja nav ceļa! Tādēļ radās doma izpētit, kā no idejas, ka nepieciešams ceļš, rodas ceļš! 2.b un 3.b klases skolēni š. g. 21. aprīlī devās izzinoši pētnieciskā ekskursijā uz “Ceļuprojekts” biroju Rīgā. Tur mūs sagaidīja šis firmas projektu koordinātors Māris Broks. Visi klausījāmies Māra Broka stāstījumu – prezentāciju, kā idejas īstenojas ceļu būvē. Uzzinājām, kādi profesiju pārstāvji ir iesaistīti šajā procesā, kādas zināšanas un prasmes jāapgūst skolā, apzinājām ceļu veidus un materiālus, no kā tos būvē. Skolēni aktīvi iesaistījās sarunā un uzdeva sev interesējošus jautājumus....

(Latviešu) Atzinība nominācijā ” Inženierbūvju rekonstrukcija” Tilts pār Daugavu Jēkabpilī

(Latviešu) Sākas skates „Gada labākā būve Latvijā 2014” pusfināls

(Latviešu) Rekonstruēts Riju strauta tilts Skaistkalnē

Sorry, this entry is only available in Latviešu.

(Latviešu) Pabeigta AS “Ceļuprojekts” projektētā ceļa Ludza-Nirza buvniecība

Ir pabeigts lielākais un viens no sarežģītākajiem 2014. gada AS "Ceļuprojekts" ceļu būves objektiem - autoceļa posms no Ludzas līdz Nirzai, kas ir daļa no šosejas Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova). Divu gadu laikā, no 2013. līdz 2014. gadam tur ir veikta jauna ceļa izbūve un esošo posmu rekonstrukcija kopumā 18 kilometru garumā, kopējās projekta izmaksas ir 20,3 miljoni eiro....

(Latviešu) Būvuzraugiem būs jauni pienākumi un pilnvaras

Juris Ozols ir būvuzraugs 14 gadus. Viņš ir sertificēts uzraudzīt gan ceļu, gan ēku būvniecību. Viņš atzīst, lai pilnvērtīgi sekotu liela projekta celtniecībai, uzraugam jābūt objektā piecas dienas nedēļā.
….

Raksta fragments pārpublicēts no:
http://ift.tt/1fo43Rq

(Latviešu) Vietējo ceļu un tiltu remontam ministrija prasa 7,9 miljonus eiro

22.aprīļa Ministru kabineta sēdē Satiksmes ministrs Anrijs Matīss (Vienotība) prasīs finansējumu tiltu un vietējo autoceļu atjaunošanai. Pagājušajā gadā uz 42 tiltiem bija masas un ātruma ierobežojumi, šogad jau 54 tiltiem.
….

Raksta fragments pārpublicēts no:
http://ift.tt/1rhM6UM

LCB atkārtoti aicina Straujumu izstrādāt vienotu ceļu politiku

Autors: Andris Bērziņš, Latvijas Ceļu būvētāja valdes priekšsēdētājs, 2014. gada 2. aprīlis 11:14
….

Raksta fragments pārpublicēts no:
http://ift.tt/1ijir8Y

MergeFil.es Merges Various Formats Into One PDF/Word/Excel File

Web: If you have a bunch of different files that you want to merge into one, MergeFil.es is a nifty webapp to get it done without installing any software. It currently supports PDF, Word, PowerPoint, Excel, Images, HTML and TXT files as input, and outputs to PDF, Word and Excel.
….

Raksta fragments pārpublicēts no:
http://ift.tt/NKjgPT

CEĻU BŪVE 2014

Kā uz trausla ledus.. autoceļi Latvijā. Autoceļu stāvoklis Latvijā – tur nav ar ko lepoties. Tie brūk un brūk straujāk nekā spējam tos atjaunot. Ceļu būves nozare un Latvijas autoceļu situācija šobrīd ir neapskaužamā stāvoklī.
….

Raksta fragments pārpublicēts no:
http://ift.tt/1eExcRr