AutoCAD Apps Tab
Apakšprogrammatūras un informācijas veikals

Pēc veiksmīgās Apple App Store programmas izveides, (kā sēnes pēc lietus…) sāk aizvien vairāk parādīties dažāda veida programmatūru interneta veikali (piem. Windows Phone, Google Chrome, Android, Samsung utml.), kuru pamata ideja ir vienkopus apkopot kādam konkrētam izstrādājumam piemērotas maksas un bezmaksas programmas, tādā veidā veicinot to izstrādi un produkta popularitāti.

Arī Autodesk iet šo pašu ceļu un šā gada 13. jūnijā publicēja Autodesk Apps Tab “apakšprogrammatūras veikalu”, kas uz doto brīdi darbojas tikai uz AutoCAD 2012 (tikai un vienīgi…) produkta. Līdzīgi, kā iepriekš minētās pasaulslavenās kompānijas, arī Autodesk novērtē sava produkta apakšprogrammu nozīmīgumu un sniedz ikvienam iespēju iesaistīties visa Autodesk AutoCAD kvalitātes uzlabošanā.

Autodesk Apps Tab būs pieejami “script” faili, bloki, līniju tipi, “hatch” pildījumi vai pat dažādi citi mācību materiāli – piem. grāmatas PDF formātā. Par šādu interneta “apakšprogrammatūras veikalu” galveno funkciju uzskatāma līdz šim plaši pieejamo dažādo interneta mājas lapu un forumu informācijas un esošo failu apkopošana, to kvalitātes paaugstināšana, pieejamības atvieglināšana un jaunu produktu izveides veicināšana.

Vairāk informācijas:
http://news.autodesk.com/
http://cadablog.blogspot.com/

Related posts:

  1. AutoCAD WS
  2. Bezmaksas AutoCAD “LISP” kodi

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Ogļu termināls